Ja cfare thote Andrra Destani për vjehrrën nenen e Sinan Hoxhes

Bukuroshja Andrra Destani është ndër gratë më të famshme të këngëtarëve. Bënë pjesë në listën e ngushtë të nuseve më të famshme të estradës shqiptare, shkruan “Kosovarja

Andrra ka folur shpesh për dashurinë ndaj të shoqit dhe për jetën e saj në përgjithësi. Ajo, ka treguar se është e kënaqur me jetën që bënë dhe se pika e saj e dobët është i biri

Andrra Destani ka treguar që i do shumë fëmijët dhe se do të donte që ti kishte katër të tillë. Ndërkohë, kur është pyetur për prindërit e Sinanit, Andrra është shprehur me shumë dashuri, shkuan “Kosovarja

You may also like...