E bija ka ditëlindjen, Ardit Gjebrea shpenzon milionat dhe i bën surprizën që do t’i mbesë gjatë në mendje

Vajza e moderatorit të njohur shqiptar, Ardit Gjebreas, ka festuar sot 10 vjetorin e lindjes së saj. Ishte vëllai i madh i Annës, Joni, ai që publikoi në Instastory pamje nga super festa për vogëlushen.

Në ambientin me drita të shumta, qirinj dhe muzikë, Anna shfaqet e lumtur pranë personave të saj të dashur, teksa feston ditën e lindjes.korrieri.net/

.

“Gëzuar ditëlindjen ëngjëlli im i vogël. Festa e ditëlindjes së Annës.”- shkruan Joni krahas postimeve.

 

 

 

 

You may also like...