Dy vite pasi u bë nënë për herë të parë, bashkëshortja e Dudushit jep lajmin e papritur

Në maj të vitit 2017 Bieta Sulo u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe Alban Dudushi u bë me djalë të cilit i vendosën emrin e veçantë Kroi Art.

Kroi Art këtë vit do mbushë 2 vjeç ndërsa Bieta gjatë kësaj kohe e ka ndarë edhe me ndjekësit përvojën e saj të mëmësisë.

Ditën e sotme Bieta ka treguar se pas një përkushtimi të gjatë ndaj Kroit me 18 muaj ushqyerje me gji, ajo ka vendosur të sjellë në formë trupin duke u stërvitur.

“9 muaj shtatzëni, 18 muaj ushqyerja e Kroit me qumësht, tani koha për pak stërvitje”, shkruan moderatorja.

You may also like...