Bes Kallaku i bëri të pabërën me fotot e 10 viteve, reagon Alketa Vejsiu

Sfida me fotot e 10 viteve ka pushtuar Instagramin prej disa ditësh, por vëmendjen e ka tërhequr Bes Kallaku i cili e ka kapur me të gjithë personazhet e ekranit.

Aktori i ka krahasuar shumicën prej tyre me personazhe të tjerë, qoftë të huaj e qoftë shqiptarë duke shkaktuar shumë të qeshura tek ndjekësit.

Ditën e djeshme Besi ka postuar një foto të Alketa Vejsiut dhe Vera Grabockës të cilave u ka ndërruar fytyrën.

You may also like...