Babai dergon femijen ne spiatl por doktoresha habitet nga fjalet qe i thote babai

Djali i nje fshatari nga fshtrat e thella te shqiperise kishte dhimbje ne organin e tij gjenital dhe babai vendos te shkoj ne qytet per te vizituar femijen ne spital.

Pas disa oresh rruge fshatari arrin ne spitalin e qytetit ku dhe aty pret radhen per te vizituar djalin.

Pasi i vjen rradha dhe futet brenda doktoresha e pyet.

Cfare ju ka djali?

Fshatari i thote qe ka dhimje te *ari.

Doktoresha e turperuar nga injornca e fshatarit fillon dhe skuqet por dhe mezi mban te qeshurat.

Dhe ajo duke buzeqeshur i tha qe eshte organi gjenital mashkullor

Ndersa fshatari nuk dukej aspak i turperuar dhe thote qe ne keshtu e kemi mesuar.

Histori derguar ne redaksin tone nga D.F.

You may also like...