Ajo e mbante fshehur! Vajza e këngëtares Elsa Lila qenka një kopje e nënës së saj

Elsa Lila prej kohësh është larguar nga Shqipëria dhe është zhvendosur në Itali së bashku me familjen e saj, me bashkëshortin Alesandro dhe vajzën Evita.

Këngëtarja e njohur nuk është më aktive në tregun muzikor në vendin tonë dhe madje as në rrjetet sociale.

Elsa e ka mbajtur gjithmonë larg syrit të publikut jetën e saj private dhe rrallë herë janë publikuar imazhe të vajzës së saj të vogël. Së fundmi vëllai i saj , Saimir Visha ka shpërndarë një foto të Evitës ku ka treguar se sa shumë është rritur mbesa e tij.

You may also like...