A të qaj 5 minuta? Njihuni me Rean e vogël që i bëri të gjithë te qeshin me lot

A të qaj 5 minuta? Njihuni me Rean vajzën e vogël, videoja e së cilës u bë virale në rrjetet sociale.

Në video Rea 5 vjeçe i kërkon leje mamit të saj të qajë për 5 minuta teksa shikon filimin e saj të animuar.

Rea ishte e ftuar në Why Not? të Roza Lati në Ora News ku iu bë dhe një surprizë. Vogëlushja ishte akoma me e embel sesa ne videon e saj ku u bë e njohur.

You may also like...