‘Te kisha si vajzen time’, fjalet e Zonjes Tefta e perlotin moderatoren e njohur

Ne emisionin “Ftese ne 5” nje pasdite ishte e ftuar moderatorja e njohur Eneida Xhelili e cila numeron 15 vite karriere ne televizion. Ajo u shkeput nga televizioni edhe pse la gjurme ne emisionet e gatimit sepse ka vendosur te shijje kohe me familjen.

“Kaluan shumë vite që kemi punuar bashkë, pothuajse 13 vjet në një marrëdhënie jashtëzakonisht të pastër, të bukur, serioze, të sinqertë. Vlerësoj shumë këtë marrëdhënie me Eneidën, pasi diferenca e moshës, ka bërë që ne mos të ndiejmë këtë diferencë, si Eneida ashtu dhe unë ndaj Eneidës. E kisha si vajzën time”, u shpreh Zonja Tefta ndërsa Eneida u perlot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *