Sara Hoxha do te behet nene per here te dyte, foto me barkun e rrumbullakosur

Vitin e kaluar Sara Hoxha dhe Ledion Lico hoqen dore nga beqaria duke organizuar nje nga ceremonite me madheshtore te dasmave ne Itali dhe tashme jane prinder te djalit te tyre London qe del shpesh ne rrjete sociale.

Megjithate shume shpejt ata do te behen serish prinder dhe lajmi i embel u dha nga vete Sara ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

“Nje tjeter kryeqytet Europian po vjen drejt jush” , shkruan me humor Sara duke lene te dyshoje se edhe femija i dyte mund te mbaje emrin e nje kryeqyteti njejte si djali i tyre London.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *