Djali kthehet nga Anglia dhe i prezanton familjes se tij te dashuren, nena nuk e priste

I riu shqiptar qe jetonte ne Angli u kthye disa dite me pare ne vendlindje per t`i prezantuar prinderve dhe familjes te dashuren e tij. Por familjaret jane habitur pa mase kur e kane pare nusen e djalit. Asnjeri prej tyre nuk ishte ne dijeni per diferencen kaq te madhe ne moshe mes tyre.

Sic raporton gazetari i “Aldo morning show” djali e kishte nusen 20 vite me te madhe dhe gjithashtu gjate qendrimit ne Shqiperi ajo ka treguar se eshte shtatezene.

Nena nuk e ka pritur aspak mire kete lajm pasi mendonte se e dashura 40 vjecare i duhej djalit vetem per dokumenta jo se ata vertet ishin lidhur seriozisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *