15 vjeçarja sjell fëmijë në jetë, nëna e të miturës do t’ju thyejë zemrën me dëshminë e saj

Një histori tronditëse është transmetuar në programin online të GSH, “Fol me psikologen”.

Një nënë ka treguar se nuk di asgjë për vajzën e saj prej dy vitesh. Ajo ka treguar se vajza e saj, solli në jetë një fëmijë në moshën 15-vjeçare.

Më tej nëna është shprehur kështu:

Përshëndetje! Jam Mira dhe prej 2 vitesh nuk di asgjë se ku është vajza ime. Policia nuk më thotë asgjë për vendndodhjen e saj. Më thonë se e kanë trafikuar. Në moshën 15 vjeçare u bë nënë dhe tani se di a e kam gjallë”
Kujtojmë këtu se së fundmi opinioni publik është tronditur nga akti i 13-vjeçares në Kavajë në grup nga bashkëmoshatarët e saj.

You may also like...