Sherr i rëndë në familje, vjehrra masakron nusen e saj 16-vjeçare

Një sherr i rëndë ka ndodhur në një familje në fshatin Gosë të Kavajës. Nusja 16 vjeçe me inicialet F.B. është rrahur me vjehrrën e saj 58 vjeçe Shqiponja Sinemata.

Sherri mes vjehrrës dhe nuses ka ndodhur brenda shtëpisë së tyre. Të dyja janë paraqitur në polici dhe kanë kërkuar urdhër mbrojtje kundrejt njëra-tjetrës. Sipas burimeve zyrtareve kjo nuk është hera e parë që ndodhin raste të tilla.

(Visited 1,885 times, 1 visits today)

You may also like...