Pija per tretjen e dhjamit te barkut

Pija qe tret dhjamin !

Nevojiten :

nje filxhan caji leng grejpfruti ose leng portokalli .

-2 luge (caji)uthull molle

-1luge (caji) mjalte

Dr Oz/s ka then : pijeni para cdo vakti kete pije te pasur me vitamin C do te ndihmoje ne shkrirjen e qelizave dhjamore dhe ne humbjen e peshes .

Rrisni metabolizmin tuaj me kete pije detoksifikuese .

Provojeni kete per nje jave , ju do do te jeni plot energji. p.s nese jeni duke mare ilace, ne vend te lengut te grejpfrut hidhni leng portokalli .

#GJITHCKAMBIFLOKETHAIRSTYLEERI

(Visited 51 times, 4 visits today)

You may also like...